Wyjazd Studyjny do Monachium – relacja

Udostępnij:
21 kwietnia, 2023

Za nami Wyjazd Studyjny do Monachium organizowany w ramach projektu „InterSilesia – modelowanie działalności eksportowej przedsiębiorstw z sektora MŚP działających na terenie województwa śląskiego” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W delegacji wzięli udział przedstawiciele Funduszu Górnośląskiego S.A. wraz z przedsiębiorcami z sektora MŚP województwa śląskiego:
– ARCHITUBE Sp. z o.o.
– KG Construction Sp. z o. o.
– Wood Core House Sp. z o. o.
– J.P. COVER Sp. z o. o.
– MIKEA II Mikosza S.J.

Podczas wyjazdu przedsiębiorcy uczestniczyli w targach #BAU2023 – wydarzenie wyznaczające nadchodzące trendy w branży budowlanej.
Targi są strategicznym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wystawa BAU umożliwia odwiedzającym kompletny przegląd wszelkich materiałów, systemów i rozwiązań stosowanych w budownictwie, ze wskazaniem na najnowsze trendy związane z ochroną klimatu, energooszczędnością, zrównoważonym rozwojem i wykorzystaniem najnowszych technologii. Głównym celem targów jest prezentacja innowacji i rozwoju budownictwa mieszkalnego, przemysłowego, użytkowego oraz trendów wnętrzarskich. To najlepsze miejsce w Europie do poszukiwania inspiracji przez projektantów i architektów.
Po czteroletniej przerwie spowodowanej pandemią – Targi BAU wróciły do Monachium w pełnej odsłonie!