Gulf Information Security Expo & Conference (GISEC)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gulf Information Security Expo & Conference (GISEC)

wtorek, marzec 14, 2023 godz.08:00 - czwartek, marzec 16, 2023 godz.17:00

GISEC to wiodące wydarzenie dla globalnej społeczności zajmującej się cyberbezpieczeństwem. Jest kluczową siłą napędową strategicznej współpracy i umożliwia wymianę taktyk i pomysłów związanych z cyberbezpieczeństwem nowej ery.

Wydarzenie gromadzi imponującą publiczność, w tym czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa zajmujące się cyberbezpieczeństwem, CISO z największych regionalnych i azjatyckich korporacji, dygnitarzy rządowych i liderów cybernetycznych. Przyciąga także regionalnych i międzynarodowych innowatorów oraz światowych ekspertów.

GISEC obejmuje pięć głównych ścieżek konferencyjnych. Należą do nich Telecom (43 proc. operatorów telekomunikacyjnych padło ofiarą ataków złośliwego oprogramowania opartych na DNS w 2019 r.); energetyka i usługi komunalne (50 procent cyberataków na Bliskim Wschodzie dotyczy tego sektora); oraz finanse (główny czynnik napędzający 40-procentowy wzrost wydatków na bezpieczeństwo).

Ślady obejmują również opiekę zdrowotną (w 2020 r. ujawniono ponad 28 milionów dokumentacji medycznej); i rząd (obejmujący takie kwestie, jak prywatność danych obywateli i ochrona łączności wykorzystywanej w transporcie autonomicznym).

GISEC zawiera również wyzwanie Bug Bounty. W ciągu trzech dni hakerzy i poszukiwacze cybernetycznych wrażeń będą współpracować ze społecznością ponad 100 globalnych hakerów, łowców nagród za błędy, specjalistów InfoSec i rządowych użytkowników końcowych, aby stawić czoła ukrytym wyzwaniom.

Szczegóły

Początek:
wtorek, marzec 14, 2023 godz.08:00
Koniec:
czwartek, marzec 16, 2023 godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: