Dubai International Wood & Wood Machinery Show

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dubai International Wood & Wood Machinery Show

7 marzec godz.08:00 - 9 marzec godz.17:00

Dubai International Wood & Wood Machinery Show stanowi idealną platformę dla dostawców branżowych, producentów oraz specjalistów od maszyn i narzędzi do zaprezentowania swoich produktów, technologii, scenariuszy produkcji i wielkogabarytowych maszyn.

Wydarzenie, które jest najważniejszym miejscem dla specjalistów z branży, jest jedynym w regionie dedykowanym miejscem spotkań business-to-business dla przemysłu drzewnego i maszyn do obróbki drewna.

Na tle rozwijającego się rynku budowlanego i meblarskiego na Bliskim Wschodzie w ostatnich latach wprowadzono nowe funkcje, mające na celu usprawnienie nawiązywania kontaktów i dzielenia się wiedzą podczas wydarzenia.

Należą do nich Innovations & Excellence Awards, które powrócą po udanej inauguracyjnej edycji w zeszłym roku, oraz B2B Matchmaking Programme, platforma dla wystawców do planowania spotkań z kwalifikowanymi, wstępnie zarejestrowanymi uczestnikami.

WoodShow Talk powróci również w 2023 roku. Tutaj znakomici goście i eksperci przedstawią szereg tematów związanych z branżą, w tym konsekwentne prezentowanie najważniejszych wiadomości.

Szczegóły

Początek:
7 marzec godz.08:00
Koniec:
9 marzec godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: