Dubai International Humanitarian Aid & Development Conference & Exhibition (DIHAD)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dubai International Humanitarian Aid & Development Conference & Exhibition (DIHAD)

poniedziałek, marzec 13, 2023 godz.08:00 - środa, marzec 15, 2023 godz.17:00

Założona w 2004 r. DIHAD łączy dostawców pomocy i wsparcia z sektorem korporacyjnym i rządowym.

Jej cel jest prosty: tworzenie i wspieranie znaczących synergii, które wspierają potrzebujących na całym świecie oraz budowanie mostów między globalnymi społecznościami zajmującymi się pomocą humanitarną i rozwojem.

DIHAD skupia zatem kluczowych decydentów z wiodących organizacji pozarządowych, agencji ONZ, organizacji charytatywnych i organów rządowych, a także dostawców pomocy, edukacji i budownictwa z sektora prywatnego. Uczestnicy wspólnie odpowiadają na potrzeby ludzi i krajów dotkniętych kryzysami, katastrofami i klęskami żywiołowymi.

Teraz, w swojej 19. edycji, DIHAD 2023 skupi się na temacie „Energia i pomoc: wykorzystanie dostępnych zasobów”. Ten program skupi się na sposobie, w jaki wiele źródeł energii ma coraz bardziej ograniczoną produkcję, podczas gdy inne mogą stać się niedostępne w miarę wzrostu popytu.

Ten kryzys energetyczny ma poważne implikacje dla ludności potrzebującej pomocy humanitarnej. A ponieważ nadal gryzie, celem jest, aby konferencja DIHAD umożliwiła światu analizę kluczowych kwestii, odpowiednie planowanie i lepsze przygotowanie.

Szczegóły

Początek:
poniedziałek, marzec 13, 2023 godz.08:00
Koniec:
środa, marzec 15, 2023 godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: