Maciej Białko

Ukończył studia MBA (Master of Business Administration) na University of Bradford. Od niemal 15 lat mieszka i pracuje w Zjednoczonych Emiratach, łącząc biznesy polskie i emirackie. Jego doświadczenie obejmuje 4 lata pracy w sektorze bankowym w Republice Irlandii, 4 lata pracy dla Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Abu Dhabi jako ekspert ds. ekonomicznych, 2-letni kontrakt z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych na reprezentację na terenie ZEA, 10 lat działalności komercyjnej związanej z łączeniem emirackich i polskich partnerów biznesowych, prowadzenia europejskich kampanii promocyjnych polskich produktów (m.in. Bicolored European Apples, European Quality Poultry, Apples from Europe itd.).

Zrealizował niezliczoną ilość spotkań b2b, wizyt studyjnych, misji inwestycyjnych i handlowych, otworzył dwie własne firmy w ZEA i pomógł otworzyć filie wielu polskim firmom w ZEA, przeprowadził dziesiątki szkoleń dla polskich firm w zakresie wejścia na rynek ZEA oraz wszelkich kwestii formalno-prawnych, komercyjnych i kulturowych w tym zakresie.

Prelegent wielu konferencji, seminariów i webinariów (w tym na prestiżowym Business Forum w Dubaju “Doing business in the UAE and beyond – agri-food sector”, prowadzonej przez wysokiego Komisarza Komisji Europejskiej ds Rolnictwa i Rozwoju Wsi KE, Philla Hogana, czy też Golden Marketing Conference w Warszawie).