World Art Dubai

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

World Art Dubai

9 marzec godz.08:00 - 12 marzec godz.17:00

Główne wydarzenie Dubai Art Season, World Art Dubai (WAD), powraca z dziewiątą edycją w dniach 9-12 marca 2023 r. w Dubai World Trade Centre. WAD jest skierowany do kolekcjonerów sztuki, projektantów wnętrz, artystów i entuzjastów sztuki poszukujących różnorodnych i oryginalnych dzieł sztuki. Czterodniowe wydarzenie łączy obrazy, grafiki, rzeźby i fotografie, graffiti, NFT, sztukę do noszenia i nie tylko.

Eklektyczne kolekcje z wielu galerii sztuki i solowych artystów, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, zgromadzą się pod jednym dachem w miesiącu, w którym zainteresowanie sceną artystyczną emiratu gwałtownie rośnie. Popularne targi sztuki będą również zachęcać do inspiracji i dyskusji poprzez dynamiczny harmonogram wyselekcjonowanych rozmów artystycznych, warsztatów i występów artystycznych na żywo, które bawią i edukują gości w każdym wieku.

W 2023 roku powracają nagrody WAD, które nagradzają największe talenty spośród uczestniczących galerii i artystów. Zwycięzcy są wybierani na podstawie ich wkładu w World Art Dubai w pięciu kategoriach: WAD Emerging Artist; Nagroda Artysty Solo WAD; Nagroda Galerii WAD; Nagroda WAD za wybitną sztukę i nagrodę WAD NFT. Kolejnym obowiązkowym punktem programu jest powtórka Urban Art DXB, gdzie kolorowa kultura uliczna jest celebrowana poprzez sztukę, modę, muzykę i taniec.

Szczegóły

Początek:
9 marzec godz.08:00
Koniec:
12 marzec godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: