The International Emergency and Catastrophe Management Conference and Exhibition

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The International Emergency and Catastrophe Management Conference and Exhibition

13 marzec godz.08:00 - 15 marzec godz.17:00

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Zarządzania Kryzysowego i Katastrof (IECM) skupia światową społeczność w sytuacjach kryzysowych, zarządzania katastrofami oraz poszukiwań i ratownictwa.

Stanowi niezbędną platformę do zaprezentowania najnowszego sprzętu, technologii i usług sektora i jest współlokowany z konferencją i wystawą Międzynarodowej Pomocy Humanitarnej i Rozwoju (DIHAD) w Dubaju.

  1. edycja wydarzenia gromadzi kluczowych decydentów z rządów, organizacji reagowania kryzysowego i agencji pomocowych. Przyciąga również delegatów z zespołów poszukiwawczo-ratowniczych, organizacji pozarządowych, mediów i sektora prywatnego.

Wystawa – która obejmuje różnorodną gamę produktów, rozwiązań i innowacji do zastosowania w sytuacjach awaryjnych – umożliwia uczestnikom wymianę pomysłów z ekspertami branżowymi oraz bezpośredni kontakt z nowymi dostawcami i nabywcami.

Konferencja – pod hasłem sytuacji kryzysowych i katastrof – zawiera prezentacje oparte na koncepcji „Story, Outcome, Solutions”. Sesje obejmują 15 15-minutowych przemówień i obejmują kluczowe tematy, takie jak kontrola tłumu, cyklony, susze, eksplozje, powodzie i pandemie.

Szczegóły

Początek:
13 marzec godz.08:00
Koniec:
15 marzec godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: