Speciality Food Festival / ISM Middle East

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Speciality Food Festival / ISM Middle East

7 listopad godz.08:00 - 9 listopad godz.17:00

Witamy na targach Leading Gourmet & Fine Food Expo w regionie MENA

Tętniący życiem globalny rynek i grunt doświadczalny dla wszystkiego, co rzemieślnicze, wyśmienite jedzenie i egzotyczne składniki. Specialty Food Festival to miejsce, w którym kupujący z branży gastronomicznej, hotelarskiej i handlu detalicznego oferują wyśmienitą żywność, egzotyczne składniki i rzemieślnicze odkrycia. Program gromadzi najlepszych szefów kuchni, restauratorów, hotelarzy, sprzedawców detalicznych i dostawców usług gastronomicznych z regionu, aby odpowiedzieć na pilne potrzeby i możliwości branży.

Rozwiń swoją firmę na MENA’S No.1 Sweets & Snacks Event

Skosztuj popularnych, najbardziej fascynujących, najbardziej innowacyjnych i oczywiście najbardziej generujących sprzedaż produktów dla Twojej firmy na targach ISM Middle East, 8-10 listopada 2022 r., Dubai World Trade Centre.

Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą detalicznym, dostawcą żywności, dystrybutorem, hurtownikiem, czekoladiarzem czy cukiernikiem, znajdziesz coś, co zachwyci podniebienie i zainspiruje Twój biznes.

Nie będziesz chciał przegapić niezrównanych powiązań branżowych ISM ME z prawdziwymi graczami branży słodyczy i przekąsek.

Szczegóły

Początek:
7 listopad godz.08:00
Koniec:
9 listopad godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: