Middle East Energy

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Middle East Energy

wtorek, marzec 7, 2023 godz.08:00 - czwartek, marzec 9, 2023 godz.17:00

Middle East Energy gromadzi kupujących i sprzedających z całego świata, aby zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie produktów i rozwiązań energetycznych. Wcześniej znane jako Middle East Electricity, wydarzenie pomaga kształtować alternatywne rozwiązania energetyczne, które będą wspierać bardziej wydajne systemy zasilania w przyszłości.

W 2022 roku firma Middle East Energy pośredniczyła w transakcjach biznesowych o wartości ponad 705 mln USD. To sprawia, że ​​show jest wydarzeniem, na które można się udać, aby połączyć rozwiązania w zakresie dostarczania czystszej energii.

Edycja 2023 obejmie strategiczne konferencje wysokiego szczebla i pięć obszarów tematycznych. Skupią się one na najnowszych technologiach i produktach, które odpowiadają na wyzwania związane z transformacją energetyczną i mają na celu zapoczątkowanie zróżnicowanej, cyfrowej i zrównoważonej przyszłości. Obejmują one generatory rezerwowe i zasilanie krytyczne; transmisja i dystrybucja; zużycie energii i zarządzanie nią; inteligentne rozwiązania; oraz odnawialne źródła energii i czysta energia.

Wydarzenie obejmuje również Global Energy & Utilities Forum, trzydniowe wciągające doświadczenie dostępne zarówno online, jak i osobiście. Dzięki temu uczestnicy mogą zaangażować się w strategiczny dialog z liderami energetycznymi i zbadać krytyczne kwestie, kluczowe zmiany, możliwości inwestycyjne i rosnące trendy kształtujące nowy ekosystem energetyczny.

Szczegóły

Początek:
wtorek, marzec 7, 2023 godz.08:00
Koniec:
czwartek, marzec 9, 2023 godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: