JGT Dubai

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JGT Dubai

niedziela, luty 12, 2023 godz.08:00 - wtorek, luty 14, 2023 godz.17:00

JGT Dubai to trzydniowe wydarzenie pozyskiwania B2B dla osób z branży jubilerskiej, kamieni szlachetnych i powiązanych dziedzin technologii.

Wydarzenie łączy światowych wystawców z kupcami branżowymi z kluczowych światowych rynków jubilerskich. Prezentuje najnowsze technologie i innowacje oraz jest miejscem spotkań najwybitniejszych graczy, influencerów i ekspertów, a także nowej generacji projektantów, marek i przełomowych talentów.

Szeroka gama wystawców JGT Dubai obejmuje sprzedawców kamieni szlachetnych, producentów biżuterii oraz dostawców rozwiązań technologicznych i usługowych, którzy zaprezentują swoje najnowsze oferty.

W sekcji couture pokazu honorowe miejsce zajmuje unikatowa, jedyna w swoim rodzaju biżuteria oraz najwyższej jakości kamienie jubilerskie. Wśród wystawców są znane na całym świecie domy, atelier i marki.

Tymczasem odwiedzający i kupujący z całego świata to zarówno hurtownicy, jak i detaliści, producenci, projektanci i prywatni dealerzy. Odwiedzający mogą zapisać się do programu Targeted Buyers, który trwa przez cały czas trwania targów, a także na Dubai Diamond Conference DMCC i Informa Market’s Jewellery World Awards Dubai.

Szczegóły

Początek:
niedziela, luty 12, 2023 godz.08:00
Koniec:
wtorek, luty 14, 2023 godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: