intersec

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

intersec

16 styczeń godz.08:00 - 18 styczeń godz.17:00

  1. edycja Intersec zgromadzi branżę bezpieczeństwa w celu prowadzenia rozmów, odkrywania strategii i pozyskiwania technologii dla wyzwań stojących przed światowymi liderami i profesjonalistami ds. bezpieczeństwa.

Wśród uczestników są zarówno rządy, jak i osoby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa dzisiejszego środowiska: od bezpieczeństwa budynków i kierowników obiektów po specjalistów odpowiedzialnych za miasta, centra handlowe i miejsca pracy.

Spektakl obejmuje pięć kluczowych sekcji. Po pierwsze, bezpieczeństwo handlowe i obwodowe. Dotyczy to rządów i firm z sektora prywatnego, które w coraz większym stopniu koncentrują się na produktach i rozwiązaniach w zakresie kontroli dostępu i kontroli granic.

Po drugie, Homeland Security & Policing zajmuje się produktami i rozwiązaniami dla bezpieczeństwa wewnętrznego, organów ścigania, bezpieczeństwa lotnisk i lotnictwa.

Trzecia specjalizacja programu – Fire and Safety – stała się jednym z największych na świecie zgromadzeń profesjonalistów z zakresu pożarnictwa i ratownictwa. Ten aspekt jest wspierany przez Dubai Civil Defense i zaprezentuje najnowsze technologie, standardy i praktyki.

Sekcja „Bezpieczeństwo i zdrowie” będzie odzwierciedlać sposób, w jaki bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w pracy oraz szerzej pojęte środowisko są bardziej krytyczne niż kiedykolwiek, przy szybko zmieniających się przepisach.

Wreszcie, cyberbezpieczeństwo, które po raz pierwszy pojawiło się w 2022 r., powróci w 2023 r. W tym komponencie będą gościć eksperci od krajowych liderów i doradców ds.

Szczegóły

Początek:
16 styczeń godz.08:00
Koniec:
18 styczeń godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: