Gulfood

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gulfood

poniedziałek, luty 20, 2023 godz.08:00 - piątek, luty 24, 2023 godz.17:00

Największe wydarzenie pozyskiwania żywności i napojów na świecie.

Gulfood podkreśla status Zjednoczonych Emiratów Arabskich jako lidera zmian sektorowych i wiodącej roli w rozwiązywaniu problemów globalnych. Napędzając kreatywność i zmiany, w lutym 2023 r. 28. edycja Gulfood będzie nadal jednoczyć społeczności żywności i napojów na całym świecie i działać jako odskocznia trendów w branży i globalna potęga zaopatrzeniowa.

Ponad 4000 firm z ponad 120 krajów, liderzy branży i najlepsi szefowie kuchni na świecie wytyczą drogę naprzód i zainspirują transformację całej branży dla dobra całego ekosystemu.

Top Table zgromadzi społeczność kulinarną razem z gwiazdorskim składem szefów kuchni o międzynarodowej renomie. Co więcej, zawsze wciągające rozmowy szefów kuchni zapewnią głębszy wgląd w intymne rozmowy z ikonami kulinarnymi.

Ambitni młodzi szefowie kuchni, którzy chcą przewodzić regionalnej branży F&B w ciągu najbliższych 20 lat, znajdą miejsce do zaprezentowania swoich umiejętności na YouthX, w którym młodzi i obiecujący szefowie kuchni z wiodących hoteli i restauracji spotkają się w konkursie kulinarnym jak żaden inny i zostaną nagrodzeni za wkład w rosnący wpływ regionu na światową scenę gastronomiczną. Współpracując z Międzynarodowym Centrum Sztuki Kulinarnej, konkurencja jest większa niż kiedykolwiek wcześniej, a stawka wyższa.

Uzyskaj przewagę w tematach i trendach, które mają znaczenie w Gulfood Inspire. Scena jest przygotowana do wpływowych rozmów w świecie F&B. Uzyskaj dostęp do zaawansowanej platformy, aby uczyć się, debatować, tworzyć sieci i porównywać najnowsze technologie.

Szczegóły

Początek:
poniedziałek, luty 20, 2023 godz.08:00
Koniec:
piątek, luty 24, 2023 godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: