Dubai International Horse Fair

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dubai International Horse Fair

17 marzec godz.08:00 - 19 marzec godz.17:00

Rozpoczęte w 1993 roku Międzynarodowe Targi Koni w Dubaju (DIHF) są ważnym wydarzeniem dla branży jeździeckiej na Bliskim Wschodzie.

DIHF łączy szeroką gamę dostawców sprzętu jeździeckiego z miłośnikami koni, właścicielami, hodowcami, stajniami i klubami. Dostawcy obejmują specjalistów od sprzętu, lekarzy weterynarii i ekspertów od pasz – wszyscy służą potrzebom jeźdźców zawodowych i rekreacyjnych.

W związku z tym wydarzenie to jest najbardziej lukratywną platformą handlową w regionie dla wartego wiele miliardów dolarów przemysłu koniowatego. Impreza to jednak nie tylko biznes. Jest to również spektakl, zaprojektowany z myślą o miłośnikach koni w każdym wieku, z atrakcjami, takimi jak jazda sztuczna, wioska dziedzictwa i galerie sztuki.

Odbywające się obok DIHF Międzynarodowe Mistrzostwa Koni Arabskich w Dubaju 2023 prezentują majestatyczne konie arabskie warte około 1–2 mln USD. Pokazując piękno, zwinność i dziedzictwo tych wspaniałych stworzeń, wydarzenie oferuje pulę nagród w wysokości 4 milionów dolarów.

Szczegóły

Początek:
17 marzec godz.08:00
Koniec:
19 marzec godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: