Dubai Entertainment, Amusement And Leisure Expo (DEAL)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dubai Entertainment, Amusement And Leisure Expo (DEAL)

wtorek, marzec 14, 2023 godz.08:00 - czwartek, marzec 16, 2023 godz.17:00

Wracając do swojej 29. edycji, Dubai Entertainment, Amusement & Leisure Expo (DEAL) to jedne z najbardziej szanowanych na świecie targów branży rozrywkowej.

W ostatnich latach był głównym katalizatorem kształtowania i rozwoju dynamicznie rozwijającego się przemysłu rozrywkowego w regionie MENA. Od prawie trzech dekad DEAL działa jako platforma do prezentacji najnowszych technologii branżowych, obsługując zarówno duże, jak i małe marki.

Bogate w możliwości najpopularniejsze kategorie DEAL obejmują przejażdżki rozrywkowe, rozrywkę, gry i urządzenia, prezenty i pamiątki, muzea i galerie, a także tematyczne sklepy i rozrywkę.

Ten gigantyczny rynek jest idealny dla wszystkich klientów i uczestników. Jest skierowany do operatorów parków rozrywki, centrów handlowych, kin, teatrów i turystyki, a także deweloperów, architektów, wykonawców i konsultantów.

Oprócz obszernej prezentacji produktów, DEAL organizuje również bogaty program konferencji i seminariów. Umożliwiają one delegatom bycie na bieżąco z najnowszymi trendami w branży i zapewniają narzędzia do podejmowania świadomych decyzji biznesowych.

Szczegóły

Początek:
wtorek, marzec 14, 2023 godz.08:00
Koniec:
czwartek, marzec 16, 2023 godz.17:00
Kategoria Wydarzenie: